Aras Tekstil, İplik puntalama sektörüne 2015 yılında yüzde yüz yerli yatırım ile hizmete girmiştir, merkezi İstanbul Güneşlide bulunan Aras Tekstil, 800 metre kare kapalı alana sahip tesisinde iplik puntalama hizmeti vermektedir.

Lycrasız veya lycralı iplik puntalama, iplik katlama ve iplik aktarma hizmeti veren işletmemiz konusunda eğitimi aldığı sertifikalarla ispatlanmış deneyimli personeli ve sıfır hata garantisiyle çalışan bilgisayar kontrollü iplik puntalama makineleri düzenli bakıma ve gerekli makine kalibrasyonuna girmektedir. Günlük 10 ton iplik puntalama kapasitesine sahip olan işletmemiz 4 kata kadar iplik puntalama işlemini gerçekleştirebilmektedir. İplik puntalama işlemleri için bizden teklif almadan karar vermeyin.

Vizyonumuz: Aras Tekstil iplik puntalama işlemini sistemsel olarak geliştirmek, Dünya'da iplik puntalama ile ilgili teknoloji, yenilik ve teknikleri takip ederek sektörün öncüsü olmaya devam etmektir

Misyonumuz: Aras Tekstil çevreye ve insana duyarlı üretim bandında iş güvenliği ve sağlığını ön planda tutarak insana değer katan bir firma olmak.